fbpx

DOLCE VITA A ETIKETA

VÝJIMEČNÍ LIDÉ SI ŽÁDAJÍ VÝJIMEČNÉ ZÁŽITKY


Není lepšího umění než umění žít naplno a šťastně. Jsme tu proto, abychom investovali jakýkoli náš čas, ať den, týden, nebo měsíc, do toho, abychom Vám zprostředkovali ty nejluxusnější, nejextravagantnější, nejtajnější zážitky, po kterých Vaše srdce touží nebo které Vaše mysl vymyslí. Vaše touhy, stejně jako naše možnosti nemají hranice. Prostřednictvím našich exkluzivních partnerství Vám nabízíme možnost vychutnat si atmosféru těch nejlepších a nejluxusnějších akcí sezóny kdekoli na světě, jako jsou např. Royal Ascot, Henley Royal Regatta, Wimbledon Tennis Championships, Polo in the Park, Shakespeare Open-Air Festivals, Chelsea Flower Show, Glyndebourne Opera, Balls, Longchamp Horse Racing, The Venice Masked Ball, Le Bal de Paris a mnoho dalších.
A protože jsme Akademie etikety, není třeba se bát jakékoli společenské události na té nejvyšší úrovni. Potřebujete se narychlo zorientovat v pravidlech kriketu, naučit se tančit, znát obřad pití odpoledního čaje, neznáte pravidla póla? Máte nás! Těsně před jakoukoli účastí na události, z níž máte pocit, že Vám k jejímu úspěšnému zvládnutí něco schází, zavolejte nám. Připravíme užitečný kurz šitý na míru jen Vám.

  • Pokusíme se Vám zajistit vstupenky na jakékoli společenské, kulturní či sportovní akce kdekoli na světě včetně těch pro VIP
  • Dopravíme Vás tam i zpět
  • Ubytujeme Vás
  • Zařídíme doprovodný program pro celou rodinu
  • Pomůžeme Vám vybrat vhodné oblečení
  • Zasvětíme Vás do pravidel chování pro jakoukoli událost v kurzu šitém přímo Vám na míru

NAPIŠTE NÁM A MY VÁM RÁDI POMŮŽEME