fbpx

Party-e-ticket

Dětské kurzy etikety online na téma „Party a etiketa“.


Milí rodiče,

moc si vážíme všech, kdo se snaží v této době něčím přispět a proměnit ji v trochu radostnější a možná i poučnější období. Děti přišly o možnost vidět se se svými kamarády, chodit do kroužků a na kolektivní sporty a Vám, rodičům, často připadl úkol jim nejen pomoci se školními povinnostmi, ale i připravit zábavu „na doma“. Proto jsme se rozhodli aktuálně nabídnout naše dětské kurzy etikety moderní online formou, kde spojíme obě stránky – děti mají skvělou příležitost dozvědět se spousty zajímavých věcí, které mohou v budoucnu zužitkovat, a zároveň se skvěle pobavit!

Dobrá nálada je nejvíc. Proto se v mezičase s dětmi nachystáme na party či oslavu ve velkém stylu a podle všech pravidel etikety, aby až všechna ta dnešní omezení skončí, byly dokonale připravené to se svými kamarády pořádně oslavit.

Pod hlavičkou „party“ je však naučíme z etikety to nejužitečnější. Dozvědí se, co je to etiketa a proč je důležitá, jakou roli v našem životě hraje první dojem, jak představit sebe sama i ostatní, jak vytvořit zajímavou pozvánku, být skvělým hostem i hostitelem, jak například s noblesou vybruslit i z těch nejhorších společenských „trapasů“, jak správně stolovat, a to i v té nejvyšší společnosti.

Nečekejte žádný nudný webinář, naše online kurzy jsou zábavné, interaktivní, zážitkové, možná trochu punk, ale o to lákavější pro děti a pro Vás, rodiče, finančně mnohem zajímavější. I etiketa se dá dělat zábavnou, netradiční a přitom hravou formou. Pojďte do toho s námi!

Kurzy jsou rozděleny pro děti od 7 do 11 let a od 12 do 16 let, probíhají v malých skupinkách po maximálně osmi dětech. Děti s námi stráví každý den jednu hodinu a to po dobu jednoho pracovního týdne. Nyní s mimořádnou slevou.

NEVÁHEJTE A ZAPIŠTE SE DO NAŠich KURZů:


Celková cena po 30% slevě 2.990,- Kč

NAPIŠTE NÁM A MY VÁM RÁDI POMŮŽEME