fbpx

Party-e-ticket pro děti

Dětské kurzy etikety online na téma „Party a etiketa“.


Milí rodiče,

rozhodli jsme se nabídnout naše dětské kurzy etikety moderní online formou. Děti se v nich dozví spousty zajímavých věcí, které mohou v budoucnu zužitkovat, a zároveň se skvěle pobavit!

Pod hlavičkou „party“ je naučíme z etikety to nejužitečnější. Dozvědí se, co je to etiketa a proč je důležitá, jakou roli v našem životě hraje první dojem, jak představit sebe sama i ostatní, jak vytvořit zajímavou pozvánku, být skvělým hostem i hostitelem, jak například s noblesou vybruslit i z těch nejhorších společenských „trapasů“, jak správně stolovat, a to i v té nejvyšší společnosti.

Nečekejte žádný nudný webinář, naše online kurzy jsou zábavné, interaktivní, zážitkové, možná trochu punk, ale o to lákavější pro děti a pro Vás, rodiče, finančně mnohem zajímavější. I etiketa se dá dělat zábavnou, netradiční a přitom hravou formou. Pojďte do toho s námi!

Kurzy jsou rozděleny pro děti od 7 do 11 let a od 12 do 16 let, probíhají v malých skupinkách po maximálně osmi dětech. Děti s námi stráví každý den jednu hodinu a to po dobu jednoho pracovního týdne. Nyní s mimořádnou slevou.

NEVÁHEJTE A ZAPIŠTE SE DO NAŠich KURZů:


Celková cena 2.990,- Kč

NAPIŠTE NÁM A MY VÁM RÁDI POMŮŽEME