fbpx

KURZ: PEPPERMINT PARTY


Délka kurzu: 11:30–15:30 hod.
Termín: Zašlete poptávku, prosím, viz registrace
Místo konání: Praha 1
Dress code: Smart casual
Cena kurzu: 2.900 CZK

– Cena zahrnuje oběd, občerstvení formou bufetu v průběhu celého dne, nápoje a výukové materiály.

– Nedávejte prosím dětem sportovní oblečení. Myslete při jeho výběru také na to, že děti přijdou do přímého kontaktu s jídlem a nápoji. Vyvineme maximální úsilí, aby si oblečení nepotřísnily, nicméně doporučujeme je obléci tak, abyste s tímto rizikem počítali.

OBSAH KURZU

✓ Základy stolování
✓ Používání magických slovíček

KOMU JE KURZ URČEN

Každé holčičce nebo klukovi ve věku od 4 do 7 let. Zveme je na hravou party s naším maskotem Peppermint Polite Puppy, který dětem ukáže, jak sedět u stolu, jak správně používat příbory, jak se omluvit, pokud musí od stolu vstát, a mnoho dalšího ze základů správného stolování. Peppermint je slušně vychovaný pejsek, který děti také naučí, jak používat magická slovíčka, jako jsou např. prosím, děkuji, smím, omlouvám se atd. Děti si zkusí, jak stolovat v souladu s etiketou, přinesou si domů spoustu krásných výrobků a jako na každé party poznají i nové kamarády.

Děti dostanou po skončení kurzu diplom a osobní navštívenky vytištěné na ručně vyrobeném papíře v obálce s roztomilým pejskem, který je už navždy ochrání před jakýmkoli společenským faux pas.

Registrace