fbpx

Společenská hra pro celou rodinu

2. prosince 2020

„Moderní průvodce do společnosti aneb společenský život hrou, stylově a bez přešlapů“

Chcete okouzlit holku odvedle, mít úspěch v práci, zářit ve společnosti, prostě si stylově užívat života? Zahrajte si Social Quiz – najdete v něm jednoduchý návod, jak na to! V minulém blogu jsme Vám představili naši firemní novinku. Možná Vás ale nebaví trávit čas sami s aplikací a je pro Vás daleko lákavější pobavit se s přáteli nebo s rodinou a u toho se dozvědět totéž. Pak právě Vám je určena tištěná varianta Social Quiz ve formě společenské hry, která se dá hrát kdykoli a hlavně kdekoli. Můžete si s ní zpříjemnit večer doma, ale i cestu autem, vlakem nebo letadlem. Otestujte si díky ní své znalosti domácích i zahraničních společenských rituálů ve více než 700 kvízových otázkách. Pobavte se a získejte tak hravou formou užitečného rádce, který Vám usnadní život.

Cílem každého hráče je nasbírat co nejdříve 10 karet. Hráč si může vylosovat dva typy karet. U prvního typu karet odpovídá na vědomostní otázku. Pokud odpoví špatně, nabízí mu tato karta ještě tzv. záchrannou otázku. Pokud zodpoví jednu nebo druhou otázku správně, karta je jeho. Druhý typ karty, kterou může obdržet, je tzv. prémiová. Obsahuje tři otázky s krátkou odpovědí: Ano / Ne, Správně / Chybně. Pokud na všechny tři otázky odpoví hráč správně, získá tuto kartu plus navíc ještě jednu, kterou si vybere z balíčku karet.

Vítězem se stává hráč, kterému se jako prvnímu podaří nasbírat 10 karet. Hru může hrát 2 až 6 hráčů ve věku od 8 let s tím, že jedno kolo trvá přibližně 30 minut. Pokud máte zájem, stačí nám zaslat e-mail s poptávkou na info@epaprague.com a my Vám ji obratem zašleme. Cena hry je 490 Kč. Hezkou zábavu a hodně štěstí!